22 Eylül 2021 Çarşamba

Rosendahl yeni çiftli makara sarıcısını tanıttı

Özellikle yüksek hızlı izole hatları için geliştirilen, RODS1250 H model Rosendahl yeni yarı otomatik çiftli makara sarıcısı ile mevcut hattınızın verimliliğini yükseltmek için yeni bir fırsat geliyor. Rosendahl bu yeni sarıcıyı tasarlarken istek ve gereksinimlerin listesini detaylı olarak belirledi.  Listenin başında Avrupa standartlarını ve en önemlisi tüm güvenlik gerekliliklerini kapsayacak şekilde CE uygunluğu yer almaktadır.  Yeni RODS1250 H model sarıcı, geniş bir ürün yelpazesi için son derece güçlü bir makine konstrüksiyonuna, makara değişimini kolaylaştıran uç yakalama sistemine ve hassas sarım kalitesini sağlamak için yüksekliği ayarlanabilir vargel kasnağı ünitesine sahiptir.

RODS1250 H model çiftli makara sarıcısı, çapı 15 mm'ye kadar olan kablolar ve aynı zamanda yassı kablolar için tasarlanmıştır. Maksimum 2500 kg ağırlığına kadarki makaralar için performans açısından 1500m/dk hıza ulaşır. RODS 1250 H, herhangi bir sınırlama olmaksızın tam üretim hızlarında makara değiştirebilir. Otomatik makara değiştirme süresi minimuma indirgenmiş olmakla beraber, dolu makaranın dışarı alınması ve yeni boş makaranın yüklemesi manuel olarak operatör tarafından gerçekleştirilir.
Bu otomatik atlatmalı çiftli makara sarıcı, her türlü metal iletkenli kablo üretimi için uygundur. S7-1500 model, son teknoloji ürünü Siemens kontrolü ile donatılmıştır. Tamamen montaj ve bakım dostu bir makinedir. 

Daha fazla bilgi için lütfen ilgili web sitesini ziyaret ediniz.